Print Friendly
  • English
  • Eesti
  • Russian

Avatud : E - R 9:00 kuni 17:00
  Kontakt : +372 631 5441, +372 509 3547

Hambakaunistused

Ilusatele hoolitsetud hammastele on võimalik asetada hambakaunistused.
Kaunistused, mida me kasutame, on spetsiaalselt ainult rainbow__2_selleks otstarbeks valmistatud. Nad on mittetoksilised. Selleks, et hambakaunistus püsiks aastaid, peab tal olema kerge kumerus ning kinnitatud voolava komposiittäidisega. Kaunistuse paigaldamiseks ei pea hammaste pindu mehhaaniliselt töötlema. Pinnad puhastatakse hoolikalt ning valatakse kaunistuse alla veidi voolavat kompsiittäidist. Kaunistuse paikapanemise järgselt täidis valguskõvastatakse.

helesafiir__2_

Hambakaunistusi on nii tüdrukutele kui poistele, meestele ja naistele. Panna võib kaunistusi igale hambale, kuid tavaliselt paigutatakse neid jäävhammastele alates 10. eluaastast. Väga populaarne on olnud rainbow kivike, aga palju on kasutatud heledat safiiri ja sinist zirconi.

Kui tekib soov kaunistust eemaldada, siis kristallikesi säilitada ei õnnestu.  Kullal olevad kaunistused on tugevamad ning need sininezircon (2)saab patsiendile tagasi anda, et neid siis mingil hetkel uuesti kasutada. Paigaldame ka ehtsaid briljante. Kuna briljandid on koonusja kujuga, siis tuleb hamba pinda selleks väike süvend siiski teha. Hiljem saab süvendi täidismaterjaliga täita ja hamba ilme taastada.

Hambakaunistuste ning selle paigalduse hinnad leiad SIIT

Meil on rõõm teada anda, et asume taas Olümpia hotelli 25.ndal korrusel.

võtavad vastu meie uues kliinikus Kesklinna Hambaravis, mis asub Narva mnt 26 II korrus.