Print Friendly, PDF & Email
  • English
  • Eesti
  • Russian

Avatud : E - R 9:00 kuni 17:00
  Kontakt : +372 631 5441, +372 509 3547

Studio Dental Care

studio

Studio Dental Care kliiniku arstid püüdlevad alati patsiendi jaoks parima võimaliku lahenduse poole. Teie kaunis ning rahulolev naeratus on meie eesmärgiks!

Studio Dental Care on hotell Olümpia 25 korrusel juba üle 10 aasta patsiente teenindanud ja 20 aastat ravikogemust omava Kose Hambaravi OÜ ärinimi.

Studio Dental Care ajalugu aastast 1997

1997 aastal asutatud Kose Hambaravi OÜ alustas 2 arsti ja 2 õega, kellest tänaseni on firmas dr.  Matšenas ja õde P. Kukats.

1998 alustasime ka Harjumaal Kosel kolme töökohaga ravikabineti ehitust, mis teenindab patsiente tänaseni.

1999 algul alustasime Harjumaal Ardus kabineti remonti. Soetasime lisaks ühe ravitooli.

2002 lahkusime Ardust.

2003 asutasime 1 töökohaga kabineti hotell Olümpia 25. korrusele. Firmas oli tööl selleks hetkeks 6 inimest, 3 arsti ja 3 õde.

Olümpia kabinet on järjekindlalt laienenud ja nüüdseks on tööl koos Kose kabinetiga 8 arsti.  Arste abistavad 5 õde. Administraatoreid on põhikohaga 1, kuid osaliselt abistavad teda veel 2 inimest.

2006 aastast töötab hotell Olümpias 2 kabinetti ja alates 2012 sügisest alustas ka 3 kabinet.

On soetatud muuhulgas intraoraalne kaamera, digiröntgenid, valgendus-ja pehme koe laserid, Nobel Biocare implantaadisüsteemi paigalduseks vajalikud vahendid ja seadmed, kaasaegsed autoklaavid- kõik tänapäevaseks kvaliteetseks tööks vajalik.

Alates 01.05. 2012 kuulub kogu hotell Olümpia 25. korruse arstikeskus Kose Hambaravi OÜle ning kannab patenteeritud ärinime STUDIO DENTAL CARE.

Ootame Teid ravile kogu perega, kuna pakume patsientidele teenindust laste tasuta hambaravist täiskasvanute täislahenduste ning tippesteetikani!
Vaata meie teenuseid

Lugupeetud patsient, 

 

Covid-19 laiaulatusliku leviku tõttu on kliinikus kehtestatud tavapärasest erinevad meetmed:

* Palume igal patsiendil täita kliinikusse saabudes COVID-19 tervisedeklaratsiooni;

* Haigustunnustega ja/või kõrgenenud kehatemperatuuriga patsient ei pääse plaanilisele ravile;
* Kliinikusse saabudes palume teostada käte desinfitseerimise ning kanda võimalusel kaitsemaski;
* Palume tulla visiidile üksinda. Alaealiste või saatjat vajavate patsientidega lubame kliinikusse maksimaalselt ühe saatja.
* Palume tulla visiidile täpselt õigeks ajaks, maksimaalselt 5 min varem. Registratuur võib paluda väga vara saabunud patsiente oodata kliinikust väljas.
* Palume teiste külastajatega järgida  distantsi nõuet.  

 

Lastega visiidile tulles palume neile eelnevalt selgitada, et seoses eriolukorraga on hambaarstid kaitsekostüümides-ning maskides nende kaitseks.

 

Kohtumiseni