Print Friendly, PDF & Email
  • English
  • Eesti
  • Russian

Avatud : E - R 9:00 kuni 17:00
  Kontakt : +372 631 5441, +372 509 3547

Hambakaunistused

Ilusatele hoolitsetud hammastele on võimalik asetada hambakaunistused.
Kaunistused, mida me kasutame, on spetsiaalselt ainult rainbow__2_selleks otstarbeks valmistatud. Nad on mittetoksilised. Selleks, et hambakaunistus püsiks aastaid, peab tal olema kerge kumerus ning kinnitatud voolava komposiittäidisega. Kaunistuse paigaldamiseks ei pea hammaste pindu mehhaaniliselt töötlema. Pinnad puhastatakse hoolikalt ning valatakse kaunistuse alla veidi voolavat kompsiittäidist. Kaunistuse paikapanemise järgselt täidis valguskõvastatakse.

helesafiir__2_

Hambakaunistusi on nii tüdrukutele kui poistele, meestele ja naistele. Panna võib kaunistusi igale hambale, kuid tavaliselt paigutatakse neid jäävhammastele alates 10. eluaastast. Väga populaarne on olnud rainbow kivike, aga palju on kasutatud heledat safiiri ja sinist zirconi.

Kui tekib soov kaunistust eemaldada, siis kristallikesi säilitada ei õnnestu.  Kullal olevad kaunistused on tugevamad ning need sininezircon (2)saab patsiendile tagasi anda, et neid siis mingil hetkel uuesti kasutada. Paigaldame ka ehtsaid briljante. Kuna briljandid on koonusja kujuga, siis tuleb hamba pinda selleks väike süvend siiski teha. Hiljem saab süvendi täidismaterjaliga täita ja hamba ilme taastada.

Hambakaunistuste ning selle paigalduse hinnad leiad SIIT

Lugupeetud patsient, 

 

Covid-19 laiaulatusliku leviku tõttu on kliinikus kehtestatud tavapärasest erinevad meetmed:

* Palume igal patsiendil täita kliinikusse saabudes COVID-19 tervisedeklaratsiooni;

* Haigustunnustega ja/või kõrgenenud kehatemperatuuriga patsient ei pääse plaanilisele ravile;
* Kliinikusse saabudes palume teostada käte desinfitseerimise ning kanda võimalusel kaitsemaski;
* Palume tulla visiidile üksinda. Alaealiste või saatjat vajavate patsientidega lubame kliinikusse maksimaalselt ühe saatja.
* Palume tulla visiidile täpselt õigeks ajaks, maksimaalselt 5 min varem. Registratuur võib paluda väga vara saabunud patsiente oodata kliinikust väljas.
* Palume teiste külastajatega järgida  distantsi nõuet.  

 

Lastega visiidile tulles palume neile eelnevalt selgitada, et seoses eriolukorraga on hambaarstid kaitsekostüümides-ning maskides nende kaitseks.

 

Kohtumiseni